WEB

Web design — вид графічного дизайну, спрямований на розробку та оформлення об’єктів інформаційного середовища Інтернету, таких як іконки, банери, кнопки, що забезпечує їм високі споживчі властивості та естетичні якості. Подібне трактування відокремлює веб-дизайн від веб-програмування, підкреслює специфіку предметної діяльності веб-дизайнера, веб-дизайн позиціонує як вид графічного дизайну.
Кінцевим продуктом роботи веб-дизайнера є дизайн-макет: картинка, що представляє передбачуваний майбутній вигляд сторінок сайту. Картинка ця є багатошаровою, де, на розсуд дизайнера, майже кожна деталь — окремий шар, прикладений до інших шарів-картинок, за рахунок чого може легко виконуватися доопрацювання, заміна, перекомпонування та інші завдання. Залежно від ідеї та цілей, макет може включати фотографії, складні колажі, ілюстрації, текстові шари, унікальні іконки. Для головної сторінки та внутрішніх іноді малюються окремі макети з доповненнями або змінами відповідно до тематики сторінки.

Іконки

Основна мета іконки – швидко донести до користувача ідею.

Найбільш успішні іконки легко зрозуміти не тільки групі людей, вони універсальні для різних культур, віку та знань. Вивчіть свою аудиторію та використовуйте метафори та кольори, які резонують з ними. Пам’ятайте, що окрема іконка може бути не найзрозумілішим рішенням, якщо ідея надто абстрактна. У цьому випадку додайте текстову мітку до іконки або знайдіть альтернативу.

Іконки для Geometer, GPS навігації системи для сільського господарства.

Іконки для оформлення сторінок контактів, рекламних макетів та ін.

Ще один набір, стилізований під сайт замовника

Іконки для оформлення сайту логістичної компанії